Zpět

Platba a doprava

 

Platební podmínky

Dobírkou – zboží max. do 10 000 Kč bez DPH je hrazeno při dodání přepravní službou DPD. Cena za dobírku 45 Kč vč. DPH + přepravní náklady. Daňový doklad je součástí dodávky.

Zálohovou fakturou – zboží nad 10 000 Kč bez DPH je hrazeno výhradně předem na účet TONER-ONLINE s.r.o. a bude dodáno přepravní službou DPD po připsání částky na účet ČSOB č. 225478216/0300. Se zbožím obdrží kupující daňový doklad.

Hotově – zboží bude hrazeno v hotovosti při jeho převzetí v naší provozovně V Oblouku 111, Jenišov 360 01, v předem domluveném čase. Kupující obdrží pokladní daňový doklad.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Fakturou– pouze firmy a živnostníci. Pro získání kreditu je však nejdříve nutný měsíční odběr zboží ve výši alespoň 50 000 Kč bez DPH v každém z posledních tří kalendářních měsíců. Pokud bude tato podmínka splněna, zašlete nám e-mail na adresu se žádostí o odběr na fakturu. Po posouzení žádosti námi bude zákazník kontaktován. Pokud zákazník nebude uvedených odběrů dosahovat, bude zboží hrazeno výhradně na dobírku nebo předem zálohovou fakturou.

Fakturou – státní organizace. Nákup na fakturu se splatností 14 dnů.

Doprava

Zboží je odesíláno, je-li právě skladem, v den objednávky nebo následující pracovní den po objednání. V opačném případě do pěti pracovních dnů. V případě prodloužení dodací lhůty informuje prodávající kupujícího. Pokud prodávající nebude schopen vyřídit objednávku, uvědomí o této skutečnosti zákazníka e-mailem či telefonicky, popřípadě navrhne alternativní řešení.

Prodávající má právo dřívějších dodávek.

Prodávající má právo objednávku rozdělit na několik dodávek s různým termínem dodání a různou fakturací plateb, a to i bez souhlasu kupujícího. V takovémto případě účtuje náklady na dopravu jako by odesílal jen jednu zásilku.

Přepravní služba DPD (Direct Parcel Distribution CZ s.r.o.)

Dopravné a balné pro dodávky do 8 kg (cena vč. DPH):

Při platbě předem u objednávky nad 10 tis. Kč 0 Kč
Při platbě předem na základě zálohové faktury 120 Kč
Při platbě na dobírku 165 Kč

 

V případě dodávky v hodnotě nad 10 000 Kč a hmotnosti nad 8 kg (vč. obalu) bude cena dopravného a balného adekvátně navýšena.

Příplatek na pojištění:

Dodávky v hodnotě do   50 000 Kč bez DPH 0 Kč
Dodávky v hodnotě nad 50 000 Kč bez DPH 0,25% z pojistné hodnoty


Osobní odběr
- v naší provozovně V Oblouku 111, Jenišov 360 01

v pracovní dny od 8 do 16 hodin po předchozí domluvě. Zboží může převzít pouze pověřená (oprávněná) osoba. Tato osoba se musí dostatečně identifikovat a prokázat občanským průkazem.

Zvláštní způsob - v případě nadměrného nákladu bude dohodnuta individuální doprava, na niž se nevztahují výše uvedené ceny dopravy.

Výše autorského poplatku a příspěvku na ekologickou likvidaci odpadu pro námi prodávaná zařízení a spotřební materiál je již zahrnuta v ceně zboží.

Konica MinoltaKyoceraOKIBrotherSamsungMyQ System Partner