Firma TONER-ONLINE s.r.o. představuje na našem trhu významného a spolehlivého internetového dodavatele výrobků značky Kyocera, Canon a Konica Minolta v celém sortimentu kancelářské techniky. Nabízí tak již tradičně svým klientům nejen výrobky špičkové kvality pro kopírování, tisk a faxování dokumentů, ale také komplexní řešení potřeb daného pracoviště. Ucelená řada digitálních multifunkčních výrobků Konica Minolta, Kyocera a OKI zde sehrává důležitou roli.

TONER-ONLINE s.r.o. je držitelem autorizace Kyocera a OKI pro prodej a servis, což je zárukou vysoce kvalifikovaných služeb v obou aktivitách.

Kromě zboží nabízíme kompletní servis kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení a pronájem kopírovacích strojů.

Sídlo firmy se nachází v Praze 10 – Vršovicích, provozovna je v Jenišově u Karlových Varů. Prostřednictvím svého internetového obchodu a řady dlouhodobých smluvních partnerů působí firma na území celé republiky. Vždy přitom dbá na kvalitu, rychlost a spolehlivost svých dodávek.

Naše firma zajistí plynulý provoz Vaší kancelářské techniky díky velkému výběru sortimentu spotřebních materiálů značek Canon, Konica Minolta, Kyocera, Samsung, Hewlett Packard, Brother, Ricoh, OKI, Sharp, Toshiba a dalších.

Klademe důraz na ekologii životního prostředí a jsme připraveni postarat se o ekologickou likvidaci všech dodaných obalů.

TONER-ONLINE s.r.o., tel.: +420 602 893 073, +420 602 211 554