Servis naše společnost provádí především na základě uzavřené smlouvy o poskytování služeb a spotřebního materiálu. Se zajišťováním servisu kopírek, ale i tiskáren máme dlouholetou zkušenost. Naši technici jsou pravidelně vzděláváni po technické stránce u tuzemských i zahraničních dodavatelů a společně s kvalitním servisním zázemím jsou pro našeho zákazníka zárukou rychlého a spolehlivého servisního zajištění.

Výhody našeho servisu

  • servis v sídle zákazníka
  • v případě dílenské opravy možnost bezplatného zapůjčení náhradního stroje
  • servis při haváriích i v rámci běžné údržby
  • možnost využití výhodné nabídky na spotřební materiály

Jak objednat servis kopírky?

Nejrychlejší způsob objednávky je telefonický. Telefonujte na telefonní čísla uvedená v kontaktech nebo pište na adresu uvedenou tamtéž. Objednávku je možné uskutečnit také elektronicky pomocí našeho objednávkového formuláře.

Na jaké kopírky poskytujeme servis?

Servis poskytujeme na kopírky těchto značek:

Brother, Canon, Dell, Hewlett Packard, Minolta, Nashuatec, Gestetner, Rex Rotary, OKI, Ricoh, Samsung, Sharp, Toshiba, Utax , Xerox.

V jakých regionech zajišťujeme servis?

Servisní zajištění poskytujeme za výhodných cenových podmínek převážně v Plzeňském, Karlovarském a Ústeckém kraji.

Dále poskytujeme:

Sleva na nové kopírky

Nevíte-li co se starým nebo nefunkčním kopírovacím strojem, jehož oprava je neekonomická, nabízíme jejich odkup s možností prodeje či pronájmu nových kopírovacích strojů za zvýhodněné ceny. Tuto výhodu můžete využít i u ostatní kancelářské techniky jako jsou tiskárny a multifunkční tiskárny vyšší kategorie.

Poskytnutí záruky

Na námi dodané stroje poskytujeme zákonem stanovenou záruční lhůtu po dobu 24 měsíců. V případě pronájmu je poskytován bezplatný servis po celou dobu pronájmu.


Pronájmy strojů

Pronájmy strojů

Pronájem a servisní zajištění tiskáren a kopírovacích strojů